ÚvodTerapie s přístroji → Bělení zubů

Bělení zubů UV plazma lampou

Pro bělení UV plazma lampou už nemusíte cestovat na kliniku do Prahy. Jednu z nejnovějších, nejrychlejších, nejúčinnější a nejžádanějších metod bělení pomocí plazma lampy najdete už i na naší partnerské pobočce na poliklinice v Ostravě Hrabůvce.

" Získejte více sebevědomí, odhalte zcela nový úsměv. "

Klíčové vlastnosti

  • Vybělení o 5-6 odstínů po jednom sezení
  • Okamžitý účinek s dlouhodobým efektem
  • Skvělé výsledky, rychlost, bezpečnost

Zvýšený bělící účinek

Aplikovaný přípravek obsahuje foto-iniciační formuli aktivovanou světlem lampy. Tato formule zvyšuje bělící účinek. Plazma lampa vysílá světlo o přesné vlnové délce v rozsahu 400-500 nanometrů, tento světelný rozsah je nejefektivnější pro bělení zubů.

Bezpečný systém

Nevyzařuje žádné škodlivé UV paprsky. O mnoho bezpečnější, než metody používající horké světlo. Nezpůsobuje bolest. Šetrný vůči zubní sklovině.

Princip bělení UV plazma lampou

Bělící gely na bázi sody jsou narozdíl od peroxidových velmi šetrné. Bělí, aniž by jakkoliv hrozilo poškození skloviny.

Bělení u dentisty versus u dentálního hygienisty

Otázka, která se logicky nabízí: Poskytuje Váš produkt stejnou službu jako při bělení u zubaře? Ano, naprosto stejnou. Používaná plazma lampa je tatáž, se kterou se setkáte u zubního lékaře. Velký rozdíl je však v ceně, u dentisty zaplatíte za stejnou proceduru až několikanásobně více, čas strávený bělením v židli zubní ordinace je přece jen dražší.

Detaily o používaném systému

Produkované světlo vychází ze speciálně navržených elektroluminiscenčních diod, které produkují zcela přesný výstup v modro-zeleném spektru 400-500 nanometrů, což je nejefektivnější rozsah pro bělení. Jediná plazma lampa na trhu, která disponuje obojí účinkem - barevnou korekcí zubů a bělením současně.