ÚvodOšetření a kůry → Botomax

BotoMax

BotoMax je profesionální kosmetologický přípravek dosahující podobných výsledků jako injekční aplikace Botulin Toxinu typu A, bez jehel a toxický látek. Byl vyvinut výzkumnými týmy z několika vědních oborů v laboratořích Lysedia a CIMANE - Mezinárodní akademie anti-aging medicíny. Tuto špičkovou anti-aging kúru můžete podstoupit v našem salonu v Ostravě.

" Alternativa botoxových injekcí s podobnými výsledky. "

BotoMax - protivrásková léčba

Na rozdíl od ošetření založených na botulinotoxinu nebo jeho derivátů, které účinkují na vrásky tím, že paralyzují tvorbu acetylcholinu, přípravek BotoMax tvorbu acetylcholinu jednoduše pozdržuje. Pracuje tedy bez injekcí, nemění přirozené tělesné funkce a není toxický.

Hlavní využití

Pro odstranění mimických vrásek v okolí úst, očí, na krku a v oblasti dekoltu, pro muže i ženy od třiceti let.

Účinnost

  • Po prvním ošetření - redukce vrásek až o 52%
  • Po třetím ošetření - redukce vrásek až o 81%

Nástup účinku

Účinek masky nastupuje obdobně jako u injekčních aplikací botulinu postupně do tří dnů. Zlepšení kvality pleti je ale viditelné i bezprostředně po odstranění masky. K dosažení maximálního efektu je třeba celé kúry, sestávající ze třech aplikací v odstupu deseti dnů.

Domácí použití BotoMaxu

V našem salonu v Ostravě můžete kromě aplikace profesionální masky BOTOMAX zakoupit i přípravky s nižší koncentrací účinných látek pro domácí použití, a posílit a prodloužit tak její účinek.