ÚvodOšetření a kůry → Brazilský keratin

Brazilský keratin Hair Go Straight

Brazilský keratin Hair Go Straight je přírodní produkt, který ošetřuje vlasy na bázi přírodního keratinu, kolagenu, kokosu a čokolády. Narušeným vlasům dodává zpátky jejich zdraví, hebkost, lesk a krásu. Keratin je protein, jenž je hlavní složkou pokožky, vlasů a nehtů. Nabízíme v našem partnerském salonu TOP NEVĚSTA s.r.o.

" Extrémní výživa a regenerace přírodních vlasů "

Co dokáže?

Brazilský keratin - keratinová léčba je proces, který nejen léčí a posiluje unavené a narušené vlasy, ale zároveň uhladí vlnité, či roztřepené vlasy, a to až na několik měsíců. Kromě tvarování vlasů, také vlasy extrémně regeneruje a chrání před škodlivými vlivy - slunce, mořská voda, chlorovaná voda, vítr a mráz. Brazilský keratin je možno aplikovat u všech tipů vlasů, včetně chemicky ošetřených, ať již barvením, či melírováním. Větší efekt lze samozřejmě pozorovat na více zničených vlasech. Čím je vlas poškozenější, tím hlouběji proniká brazilský keratin do vlasového stvolu.

Keratin dodá vlasům lesk, hladkost a zdravý vzhled. Doba potřebná k úpravě vlasů se zkrátí. Brazilský keratin se během 2-4 měsíců z vlasů vymývá. Jeho životnost je možno podpořit speciální vlasovou řadou s obsahem hydrolyzátu keratinu.

Aplikace

Doba aplikace trvá 1 a půl až 4 hodiny, v závislosti na délce a hustotě vlasů. Výsledky jsou viditelné okamžitě. Doba potřebná k úpravě vlasů se velmi sníží, v některých případech stačí vlasy umýt a jít. Tato kůra obnovuje odolnost přírodních vlasů- déšť, či pot nebude mít vliv na Váš účes. Keratin se z vlasů postupně vymývá. Pokud bude klient aplikaci opakovat, již za několik měsíců zaznamená výrazné zlepšení kvality vlasů. Vlasy se nelámou a dorůstají do požadované délky.

V nabídce Vám můžeme doporučit tyto vlasové přípravky:

KERATIN MASK - hloubková regenerační kůra. Nejúčinnější a nejdokonalejší regenerační systém pro Vaše narušené vlasy.
Zajistí regeneraci a zpevnění všech typů vlasů, bez ohledu na fakt, že vyrostlý vlas nad pokožku je již „mrtvý“ a obecně jej nejde nijak vyživit. Keratinová maska funguje na principu chemické reakce, která je na charakteru vlasu nezávislá.
Po aplikaci dochází ke zpevnění až o 100%.

ŠAMPON COCO CHOCOLATE - velmi jemný a vydatný šampon pro důkladné mytí s keratinovým regeneračním účinkem. Dodává vlasům „životně“ potřebný hydrolyzát, který zajišťuje hloubkovou regeneraci poškozených vlasů. Výsledkem je zpevnění a regenerace narušeného vlasového vlákna a uhlazení vlasových šupinek.

KONDICIONÉR COCO CHOCOLATE - keratinový regenerační krém na vlasy se skvělou účinností a excelentním regeneračním efektem pro poškozené vlasy. Vedle extraktu aloe vera obsahuje „životně“ potřebný keratinový hydrolyzát, který se podílí na hloubkové regeneraci narušených vlasů, kyselým ph uhlazuje vlasové šupinky, vrací vlasům lesk a chybějící tuk.

INTENSIVE HAIR OIL - vlasový olej pro lesk a hydrataci, moderní kosmetický přípravek péče o vlasy na bázi silikonů, pro uhlazení a výživu suchých, kudrnatých a nepoddajných vlasů. Zpevňuje vlasové konečky, vlasům dodává lesk a objem, chrání před nepříznivými povětrnostními vlivy.

SÉRUM COCO CHOCOLATE - intenzivní regenerační kůra pro krásu vašich vlasů. Tato kůra je vysoce efektivní, působí na vlasy po celou dobu od aplikace až do dalšího mytí. Zpevnění vlasů je až o 100% a je mechanicky měřitelné!

HAIR LOTION - vlasové masážní tonikum zamezující padání vlasů s podpůrnou růstovou a výživnou funkcí. Vyživuje vlasovou pokožku, chrání vlasové váčky před vypadáváním. Výsledky testů jednoznačně prokazují pozitivní efekt přípravku na omezení vypadávání vlasů a obnovu jejich růstu. Tonikum završí Váš boj za zachování krásy vašich vlasů, sníží jejich nadměrné a předčasné vypadávání a podpoří růst vlasů nových.