Úvod → Kosmetika a kadeřnictví

Kosmetika

V centru estetické kosmetiky najdete prakticky všechny kosmetické služby, které kdy budete chtít využít. Zde najdete přehled těch základních, pokud Vám tu nějaká služba chybí, zkuste nás kontaktovat, dost možná Vám budeme umět nabídnout přesně to, co hledáte.

Permanentní make-up

Permanentní makeup pracuje s obočím, horními a dolními očními linkami a konturami rtů. Jeho cílem je přirozený vzhled, zvýraznění či dotvarování přirozených rysů obličeje a případné korektury, nenahrazuje líčení.

Klasické ošetření pleti a dekoltu

Profesionální kosmetické ošetření pleti a dekoltu.

Prodlužování a zhušťování řas

Žhavá novinka v prodlužování řas po Silk Sensation a Xtreme Lashes je tu. Perfect Silk Lashes™ jsou skvělou volbou nejen pro prodloužení a zahuštění, nabízejí i široké možnosti modelace.

Prodlužování vlasů

Bezkonkurenční nabídka v prodlužování vlasů široko daleko v našem partnerském salonu TOP NEVĚSTA s.r.o. - nejvíce metod, nejvíce typů vlasů k výběru, skvělé ceny.

Barvení a úprava obočí a řas

Důležitým bodem v kosmetické péči o obličej je úprava očního okolí - řas a obočí. Je třeba zvýraznit oči? Nebo naopak nasměrovat pozornost jinam? Spolu pro Vás dokážeme vybrat to nejlepší řešení.

Trvalá na řasy

Trápí Vás krátké, rovné, nevýrazné řasy, nebo chcete jednoduše zaujmout nápadným pohledem? Vyzkoušejte trvalou na své řasy.

Gelové nehty, modeláž nehtů - nehtové studio

V našem salonu v centru Ostravy najdete oddělení nehtového studia, kde si dopřejete modeláž nehtů od designerky profesionálky. Vykouzlí vám gelové nehty, nehty z akrylu či akrygelu. Poradí a zkonzultuje s vámi techniku i vzhled a doporučí řešení nejlépe vyhovující vašemu stylu, vkusu i míře mechanického zatížení.

Manikúra

Zdravé a krásné nehty jaké mají a nosí hollywoodské hvězdy a modelky. Z našeho salonu v centru Ostravy odejdete vždy s dokonale provedenou manikúrou. Provádíme ji mokrým i suchým způsobem, francouzskou, americkou i dalšími metodami. Můžeme vám vykouzlit jakýkoliv odstín pro každou příležitost.

Pedikúra

Ošetření nohou a nehtů pedikérkou je stále ještě vice vyhledáváno ženami. Procento mužů, kteří se o pedikúru zajímají nicméně roste. U nás v centru Ostravy pedikúru provádí certifikované a školené pedikérky. Dají vašim nohám tu nejlepší dostupnou péči.

Vosková epilace

Tuto nejrozšířenější metodu odstraňování chloupků, častěji běžně nazývanou jako vosková depilace, najdete i v našem salonu v Ostravě. Oproti jiným formám depilace a epilace má dloutrvající efekt a správně provedena je bezbolestná.

Chemický peeling

Silné ošetření určené pro péči o vrásčitou pleť, pleť ochablou a povadlou, působící unaveným dojmem, dále pro pleť s akné a pigmentovými skvrnami.