ÚvodKosmetika → Manikúra

Manikúra

Zdravé a krásné nehty jaké mají a nosí hollywoodské hvězdy a modelky. Z našeho salonu v centru Ostravy odejdete vždy s dokonale provedenou manikúrou. Provádíme ji mokrým i suchým způsobem, francouzskou, americkou i dalšími metodami. Můžeme vám vykouzlit jakýkoliv odstín pro každou příležitost.

" Doveďte své nehty k dokonalosti perfektní manikúrou "

Klasická francouzská manikúra

Je jasnou volbou pro ty, které si zakládají na rukou jako ze škatulky. Nehty působí perfektně upraveným a elegantním dojmem, čistě a jasně. Provádí ji velmi zkušené kosmetičky, které ručí za dokonalý výsledek vždy. Samotná manikúra je příjemným relaxem.

Americká manikúra

Jemnější tóny a bledší barvy dávají americké manikúře přirozený a hebký vzhled. Nehet překryje neutrální lak.

Přirozené nehty

Požadujete co nejpřirozenější vzhled? Pak pro vás budou tím pravým krátké, perfektně upravené nehty, které kopírují přirozený tvar.

Průběh manikúry

Je stejný ve všech salonech. Prvním krokem je odstranění všech stop předchozího laku. Děje se tak odlakovačem a vatovou tyčinkou nebo jiným obdobným nástrojem. Pilníček následně nehet zkrátí , vytvaruje a vyhladí hrubé okraje. Po té je možné aplikovat změkčovač, který změkčí kůžičku a dovolí ji snadněji upravit. Následná úprava záleží na přání každé klientky.

Tip:

Přímo v našem salonu v centru Ostravy můžete manikúru doplnit regenerační lázní pro své ruce parafínovým zábalem.
Učiňte sebe i své nohy šťastnější, přijďte na pedikúru.