ÚvodKosmetika → Barvení a úprava obočí a řas

Barvení a úprava obočí a řas

Důležitým bodem v kosmetické péči o obličej je úprava očního okolí - řas a obočí. Je třeba zvýraznit oči? Nebo naopak nasměrovat pozornost jinam? Spolu pro Vás dokážeme vybrat to nejlepší řešení. Náš salon v centru Ostravy je Vám otevřen.

Přirozenost vždy na prvním místě

Přirozenost je hlavní zásadou při úpravě obočí. Jistě, móda a styly vstupují do kosmetických praxí a ovlivňují trendy, nikdy ale nezapomeňte na to, že vítězí upravená přirozenost. Přirozeně klenuté obočí nevyjde z módy nikdy.

Tvarování obočí

Tvarování obočí je silnou zbraní. Lze jím proporčně utvářet celý obličej a stejně tak měnit jeho výraz. Základní rada zní: nechte si vytvarovat obočí tak, aby co nejlépe ladilo s Vaším obličejem, pozor na to, aby nevznikl nepřirozený tvar, nechte si najít správný tvar obočí, udržovat jej následně zvládnete i sama.

Barvení řas a obočí

Hlavním východiskem při barvení řas i obočí je, aby barva harmonovala s barvou vlasů a celkovým barevným typem konkrétní osoby. Velmi světlé obočí lze ztmavit, velmi tmavé obočí lze zesvětlit. Výhodou barveného obočí či řas je úspora času stráveného každodenním líčením. Tip: Nepoužívejte na obočí nic s obsahem alkoholu, barvení pak vydrží až dvakrát déle.

Co konkrétně získám návštěvou kosmetického centra?

  • Perfektně vytvarované obočí
  • Profesionální konzultaci a doporučení přesně pro Váš typ
  • Řasy a obočí, které s Vámi typologicky perfektně souzní