Úvod → Ošetření a kůry

Ošetření a kůry

To nejúčinnější, co současná kosmetická a dermato-kosmetická péče nabízí. Vysoce nadstandardní přípravky, ošetření a kúry, které jsou jinak dostupné jen ve specializovaných centrech a ordinacích. Najdete je i v našem ostravském salonu.

BW Body Wraps

ZHUBNĚTE BĚHEM 90 MIN NEUVĚŘITELNÝCH 10 – 30 cm.

Mezoterapie

V našem ostravském centru estetické kosmetiky provádíme tuto minimálně invazivní esteticko-dermatologickou terapii, která je velmi účinnou alternativou chirurgického zákroku. Působí okamžitě a první výsledky jsou viditelné již po první aplikaci.

Time Expert

Další z řady nadstandardních přípravků pro profesionální použití. Rychlý lifting a okamžitá hloubková revitalizace pokožky bez použití jehel, pro ženy od dvaceti let do libovolného věku.

Akné program

Představujeme Vám řadu velmi účinných metod pro ošetření akné a eliminaci vzniku nového akné, založených na posledních novinkách v přístrojové a dermato-kosmetické terapii.

Brazilský keratin

Brazilský keratin Hair Go Straight je přírodní produkt, který ošetřuje vlasy na bázi přírodního keratinu, kolagenu, kokosu a čokolády. Narušeným vlasům dodává zpátky jejich zdraví, hebkost, lesk a krásu. Keratin je protein, jenž je hlavní složkou pokožky, vlasů a nehtů. Nabízíme v našem partnerském salonu TOP NEVĚSTA s.r.o.